Sartre napisał(a):

No tak, wszyscy zawsze przeciwko wam. Media, służby, państwo, PZPN, rząd światowy i NWO - wszyscy mają na celu zniszczenie Wisły i wyciągnięcie Legii na MP. Ileż to ja już lat słyszę od was tę śpiewkę...
|
Taaa. Niejaki Kowalczyk pieprzy o korupcji, nieuczciwości, ale MP KUPIONE w 1993 roku mu już nie przeszkadza. O ile wiem to dziennikarzyny z weszlo (głównie o tych pismaków chodzi) siedzą na Ł3 notorycznie, a nie na r22. raczej trudno ich nie podejrzewać o sympatię. No chyba, że Kowalczykowi& spółce się odmieniło hehe
Lista krzywd jest długa jak dzieje futbolu, ale od tygodnia Wisła jest najgorsza na świecie. Akurat w zesżłym seoznie tez się sędzia mylił okrutnie na korzyśc Wisły-np. spotkanie z Lechią, ale takiej nagonki na Wisłę nie było.Dlaczego? Bo szybki rzut oka na tabelę sprzed roku wyjaśnia wszystko. Legii nie było nawet w pierwszej 10.i pismaki pisały wtedy o...słabej formie Legii
