Gwiaździsty napisał(a):

Rozumiem, że Amika z 6 strzelonymi bramkami ze spalonego miała mniejszego farta ?
Czy ten medialny jazgot po nieuznanej bramce ŁKS- u jest adekwatny do bramki Frankowskiego z Jagielloni, ze spalonego i niepodyktowaniu karnego na Kosowskim ?
|
Nie zapominajmy tez o ewidentnej rece w polu karnym Zewlakowa.
Wspomniane wydarzenia nie wpisuja sie jednak w jedynie sluszna linie programowa, obowiazujaca w krajowych ,przepraszam -w stolecznych srodkach masowego przekazu,nalezy je wiec umiejetnie przemilczec.
Tak na prawde to troche mi ich szkoda.Okragly tydzien medialnej histerii i efekt odwrotny od zamierzonego-znowu wygrywa Wisla.Ale jak to mowia-psy sczekaja a karawana jedzie dalej i mam nadzieje ,ze w sobote wygramy z Podbeskidziem po wymyslonym karnym w 98 minucie i po czterech nie uznanych bramkach dla bielszczan.Wtedy cala redakcja C+ wraz ze swoimi kolegami z weszlo popelni rytualne samobojstwo.Czego sobie i wam serdecznie zycze.