Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17179
Stary 24.10.2011, 10:22
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że Amika z 6 strzelonymi bramkami ze spalonego miała mniejszego farta ?

Czy ten medialny jazgot po nieuznanej bramce ŁKS- u jest adekwatny do bramki Frankowskiego z Jagielloni, ze spalonego i niepodyktowaniu karnego na Kosowskim ?
Nie zapominajmy tez o ewidentnej rece w polu karnym Zewlakowa.

Wspomniane wydarzenia nie wpisuja sie jednak w jedynie sluszna linie programowa, obowiazujaca w krajowych ,przepraszam -w stolecznych srodkach masowego przekazu,nalezy je wiec umiejetnie przemilczec.
Tak na prawde to troche mi ich szkoda.Okragly tydzien medialnej histerii i efekt odwrotny od zamierzonego-znowu wygrywa Wisla.Ale jak to mowia-psy sczekaja a karawana jedzie dalej i mam nadzieje ,ze w sobote wygramy z Podbeskidziem po wymyslonym karnym w 98 minucie i po czterech nie uznanych bramkach dla bielszczan.Wtedy cala redakcja C+ wraz ze swoimi kolegami z weszlo popelni rytualne samobojstwo.Czego sobie i wam serdecznie zycze.
Odpowiedz cytując