westersyl napisał(a):

|
Moim zdaniem Czarek Wilk popełnia czasami jeden podstawowy błąd. Mianowicie zaczyna rozglądać się gdzie podać piłkę dopiero gdy ją otrzyma, traci wtedy czas, i zdarzają się starty. Dlatego on musi wiedzieć gdzie podać piłkę już przed jej otrzymaniem, musi mieć oczy dokoła głowy.
|
Czarek jest jaki jest. Mamy to co mamy. Może jeszcze coś tam poprawi, ale chyba już pewnych rzeczy nie da rady przeskoczyć.