Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17171
Stary 24.10.2011, 09:07
Doprawdy o co te kłótnie. Że jeden z drugim powiedział coś nie tak na Wisłę a dobrze wspomniał o Legii?No i co z tego. Kim są co to piszą czy mówią?Gdzie grali,co osiągnęli w piłce?Wiecie,bo gadać to można wszystko.

Krytykować bardzo łatwo,ale już wyszkolić sędziów, aby chociaż widzieli spalone niezwykle trudno. W naszych realiach chyba niemożliwe. Przypominam,że w pierwszej połowie odgwizdano spalonego Bitona na którym nie był. Nie dziwi więc,że widzieli też spalonego tam gdzie go nie było. Ot loteria. Raz zagwiżdże tak a raz tak. Do nauki,bo ta liga zaczyna być coraz bardziej nędzna.

Mecz w tak zawalony jak wczorajszy z ŁKS-em, wcześniejsze Polonii z Górnikiem i wiele wiele innych, powinny zostać powtórzone. Na koszt sędziów,czy PZPN-u, nie wiem kto się tym zajmuje. Bo inaczej będzie takie machanie chorągiewką jak się podoba i gwizdanie dla samego gwizdania.

Fajnie by było jakby dziś Parchate razem z Wojciechowskim nie wyszli kopać piłki

A co do Legii, czego się czepiacie,grają widowiskową piłę na wysokim taktycznym poziomie, do tego są postrachem Europy. A ich trener to miód malina, gra tak,że stadion pęka w szwach. Ciężko bilety dostać. I w życiu się nikt na ich korzyść nie pomylił. Proponuje to sobie wtłoczyć do głowy to i codzienność będzie dla co niektórych łatwiejsza.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 24.10.2011 o godz. 09:10.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując