Sartre napisał(a):

No ale podsumujmy:
- RM bredzi na konferencjach? Tak.
- Kiepski, dosyć siermiężny styl gry? Tak.
- Mało Polaków w składzie? Tak.
- Macie nieziemskiego farta do błędów sędziowskich? Tak.
Wszystko się zgadza.
|
sorry - nic się nie zgadza. To tylko Twój pomysł na życie.
RM bredzi na konferencjach? Nie. Maaskant dobrze wie, co robi. A że nie wszystkim się to podoba? Trudno. On nie jest od tego, żeby sie legionistom podobało.
-
Kiepski, dosyć siermiężny styl gry? Bzdura. Wisła we wrzesniu akurat przechodziła dołek formy, ale styl ani nie jest kiepski, ani siermiężny. To, że gra jest nieco słabsza wynika z braku kilku podstawowych zawodników (Sobolewski, Melikson, Małecki, Jovanovic, Genkov). Ciekaw jestem jaki byłby styl Legii bez Liuboi, Radovicia, Rybusa, Wawrzyniaka, Borysiuka?
-
Mało Polaków w składzie? Mało przepłacanych, nieuformowanych piłkarsko Polaków. Co to w ogóle za argument? Czy za Polaków w składzie dostaje się dodatkowe punkty? W najlepszych klubach Europy tez jest mało Polaków.
-
Macie nieziemskiego farta do błędów sędziowskich? Tak samo jak mamy nieziemskiego pecha do sędziowskich pomyłek. Te kosztowały nas dwa lata temu mistrzostwo, wcześniej awans do LM. Jednak większośc z tych fartownych pomyłek nie miała wpływu na końcowy wynik