|
nagonka na Wisłę mediów stołecznych jest wprost proporcjonalna do ilości wygrywanych meczy przez ległę warszawa. Już chętnie się tasują, ale boją się że w grze jest jeszcze Wisła. Trzeba więc ją uje.ać!
Faul na bramkarzu jak kilkadziesiąt innych, czerwona kartka jak kilkadziesiąt innych, spalony jak kilkadziesiąt innych.
Po prostu robią z tego afery, już niedługo się przekonamy o "sprawiedliwości" a żaden sędzie nie podyktuje nam karnego, na wszelki wypadek zagwiżdże nam spalonego lub puści grę przeciwnika na spalonego.
Żaden ch.j z weszło nie zobaczył spalonego Jagi, "ręki boga" Legii w meczu z Widzewem - nic to- to element gry. Ale nagonka na Wisłę na całego.
Ch.j i szkło im w dupę, aby nie mieli przyjemności - PEDAŁY.
Myślę, że jest czas zacząć bojkot weszło przez wszystkich kibiców WISŁY - nie wchodźcie na ich stronę, nie nabijajcie im oglądalności i kasy.
Trzeba też zacząć upominać za linki do weszło na forum, tak jak za linki do wybiórczej.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.10.2011 o godz. 08:07.
|