Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8542
Stary 24.10.2011, 01:47
marek2a napisał(a):Wyświetl post
I nie zapominajcie ,że może być tak ,że w Londynie zagramy "u siebie"
Oby tak było że zagramy "u siebie"
Craven Cottage to stary, niezbyt duży stadion o pojemności 25 750 miejsc



Na meczach Premier League jest zapełniony ale w meczach LE jest raczej kiepsko.
Frekwencja ostatnich spotkań w LE:
18.08 FC Dnipro 14,823
15.09 FC Twente 14,110

Czytałem ich forum i rzucili tam hasło aby przywitać Nuneza należycie.
Oni chyba są świecie przekonani że pojawi się mało kibiców drużyny przyjezdnej.
Biedni angole
http://www.youtube.com/watch?v=Ba8jt3FpD_0
Ostatnio edytowane przez Kris Dee : 24.10.2011 o godz. 02:41.
Odpowiedz cytując