Wyświetl pojedynczy post
java
Member
 
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15151
Stary 24.10.2011, 00:35
Polecem przeczytać komentarze pod artykułem podanym przez kolege wyzej, jesli ktoś jeszcze przejmuje się opinią weszło dotycząca Wisły. Admin w dyskusji ujawnia kwintesencje ostatniej nagonki (czy jak ją tam zwać, zeby nikt nie czepiał się nadinterpretacji). A to jest perełka: "Na razie to my się z Wisłą pieścimy. Chyba nie doceniasz naszych możliwości."
Powód: uściślenie wypowiedzi :)
Ostatnio edytowane przez java : 24.10.2011 o godz. 01:21.
Odpowiedz cytując