Polecem przeczytać komentarze pod artykułem podanym przez kolege wyzej, jesli ktoś jeszcze przejmuje się opinią weszło dotycząca Wisły. Admin w dyskusji ujawnia kwintesencje ostatniej nagonki (czy jak ją tam zwać, zeby nikt nie czepiał się nadinterpretacji). A to jest perełka: "Na razie to my się z Wisłą pieścimy. Chyba nie doceniasz naszych możliwości."
