|
Uran - pobiłeś mnie. Jesteś mistrzem ironii : ta runda dla Ciebie.
Ale o to chyba chodzi z tym nieszczęsnym 4-4-2. To znaczy: dużo napastników = dużo bramek.
Ach, być znowu młodym i mieć złudzenia...
EDIT: Natchnęło mnie! Gdyby w następnym okienku kupić jeszcze czwórkę napastników i zagrać szóstką, z tym że jeden będzie grał jako skrzydłowy, jeden - jako defensywny pomocnik, a pozostała dwójka - jako środkowi? Wszystkich rozjebiemy!Wyobrażacie to sobie - atak, a tam szóstka napastników!? Powrót do początków futbolu, gry praktycznie wyłącznie ofensywnej.
I do dwucyfrowych wyników! No, przynajmniej z jednej strony...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.10.2011 o godz. 00:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|