Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6483
Stary 23.10.2011, 22:56
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Zreszta, zastanówcie się po co tych 2 napastników. Czy w ofensywie wyglądamy źle ? Proponuje przeglądnąc statystyki ile mamy strzałow/okazji na mecz. Nie jest źle, serio, tyle ze obrone mamy taką ze kazdy, nawet ślepy na wózki inwalidzkim potrafi ją rozłożyć na czynniki pierwsze.A jak już wkradnie sie panika i wybijanie na oślep, to nie możemy sie z tego uwolnić.
Nasza obrona jest jak banda pięciolatków. Zostawisz chwilę samą sobie i może być tragedia. Im nawet nie potrzeba przeciwnika, co dzisiaj udowodnili - jeden nabije drugiego, trzeci będzie się przyglądał a czwarty gdzieś się zgubi...

Był taki klip: "Bunoza walczy z powietrzem" - o heroicznych próbach Gordana trafienia w piłkę w naszym polu karnym. I to było zabawne, bo bez konsekwencji. Dzisiaj ją sobie przypomniałem. I bardzo często drużyna niby atakuje, ale myślami jest już przy obronie - bo nigdy nie wiadomo co nasze asy z tyłu zmalują. Tu nie chodzi o holendrów, bo do wymiany jest całość z ławką włącznie - poza Jovanoviciem (chyba).

Będę brutalny - takich pokrak jak grają u nas teraz to w Wiśle nie pamiętam. Paszulewicz czy Jop przy nich to profesorzy. Tylko jest jedno ale - na zmiany potrzebne są pieniądze, inaczej zamienimy jednego emeryta bądź jakaś pomyłkę na innego delikwenta.

Tak więc - obecnie musimy zacisnąć zęby (tylko nie za mocno, bo szkliwo pójdzie), zaparzyć melisę, ew. wziąć coś na uspokojenie, bo jakby ich nie ustawiał - dobrze z tyłu nie będzie. Może być szczęśliwie, ale nie dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2011 o godz. 23:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując