Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6481
Stary 23.10.2011, 22:41
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Skoro gramy 1 napastnikiem, a ktoś kombinuje jakby tu zrobić, żeby zagrać dwoma, to chyba logiczne, że nie wstawia tego drugiego i nie pisze składu Wisły składającego się z 12 piłkarzy, tylko wymienia kogoś z "poprzedniej" jedenastki, prawda?
Po pierwsze - nie próbuj błysnąć na siłę. Nie wychodzi Ci.

Jeżeli ktoś postuluje 4-4-2 po to, żeby nie grał nasz jedyny obecnie skrzydłowy mający siły na 90 minut to znaczy, że czegoś jednak nie przemyślał. Mamy grać 4-4-2 z jednym skrzydłowym w formie (ale wytrzymującym maks 70 minut)? Ja bym się jednak na miejscu niektórych zastanowił

A co do 12-stu zawodników: w szale twórczym niektórzy już nie takie składy tu tworzyli
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując