|
Smuda kiedyś grał długo 451, a wciskał przeciwników na własnej połowie.
Z prawie każdej formacji można zrobić wariant ofensywny i defensywny. Jak się ma dużo strat, albo gra na wymianę ciosów, to wówczas bazowe ustawienie może mieć duże znaczenie. Jak się gra z częstszym pominięciem "1 na 1" (czyt. klepa - wskazane), to ustawienie ma mniejsze znaczenie.
|