Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6479
Stary 23.10.2011, 22:34
Smuda kiedyś grał długo 451, a wciskał przeciwników na własnej połowie.

Z prawie każdej formacji można zrobić wariant ofensywny i defensywny. Jak się ma dużo strat, albo gra na wymianę ciosów, to wówczas bazowe ustawienie może mieć duże znaczenie. Jak się gra z częstszym pominięciem "1 na 1" (czyt. klepa - wskazane), to ustawienie ma mniejsze znaczenie.
Odpowiedz cytując