|
jak my czasem w trójke w środku sobie poradzić nie możemy to w dwóch poradzą ? Heh
10 minut 4-4-2 zagrać mozemy bo Roberto mówił ze trenują przechodzenie w rózne schematy, ale to że trenują nie znaczy że to potrafią.
IMHO problemem jest to ze po odzyskaniu piłki u siebie na połowie bardzo wolno z niej wychodzimy. Wygląda to tak że obrona baaardzo wolno podchodzi wyżej, w związku z czym ani pomoc ani atak nie mogą wyjść zbyt wysoko bo porobią się dziury pomiędzy formacjami i przeciwnik nas rozjedzie.
Pisze o typowym "wyjazd". U nas to wyglada tak jakby albo nikt tego nie krzyczał, albo nikt tego nie rozumiał.
A czy Robert nie był obrońca w przeszłosci ? jeśli tak to to powinna być nasza najmocniejsza formacja a nie pięta achillesowa. No chyba że był takim obrońcą jak Jakub Dziółka
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|