gigant napisał(a):

|
Robercie Maaskancie zatkaj mi pysk, wytrąć wszelkie argumenty i chociaz raz zagraj od początku meczu Genkovem i Bitonem naraz, by udowodnić ze tak się nie da. Jesli szwankuje tłumaczenie, spróbuj zagrac od 1 minuty obydwoma napastnikami, na początek moze być z Limanovią. Pokaz wszystkim że ten motyw się nie sprawdzi i jesli tak bedzie, niech Dudu i Gienek mijają się przy zmianach.
|
Lepiej bym tego nie ujął. Tylko obawiam się, że Maaskant jest zbyt dumny by przyznać się do błędu, tego ich akurat w Holandii nie uczyli. Będzie uporczywie stawiał na swój "nowoczesny" system, do końca swoich dni w Wiśle.
FraMat napisał(a):
|
Bedzie to oznaczało wywieszenie białej flagi.
|
Raczej to, iż jest trenerem z otwartą głową i jest w stanie pójść na kompromis dla dobra drużyny.