Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6469
Stary 23.10.2011, 21:49
gigant napisał(a):Wyświetl post
Robercie Maaskancie zatkaj mi pysk, wytrąć wszelkie argumenty i chociaz raz zagraj od początku meczu Genkovem i Bitonem naraz, by udowodnić ze tak się nie da. Jesli szwankuje tłumaczenie, spróbuj zagrac od 1 minuty obydwoma napastnikami, na początek moze być z Limanovią. Pokaz wszystkim że ten motyw się nie sprawdzi i jesli tak bedzie, niech Dudu i Gienek mijają się przy zmianach.
Lepiej bym tego nie ujął. Tylko obawiam się, że Maaskant jest zbyt dumny by przyznać się do błędu, tego ich akurat w Holandii nie uczyli. Będzie uporczywie stawiał na swój "nowoczesny" system, do końca swoich dni w Wiśle.



FraMat napisał(a):
Bedzie to oznaczało wywieszenie białej flagi.

Raczej to, iż jest trenerem z otwartą głową i jest w stanie pójść na kompromis dla dobra drużyny.
Odpowiedz cytując