|
Jestem Lechistą, ale muszę szczerze przyznać, że mało które forum w PL jest tak jednostronnie nastawione co to.. "Albo jesteś z Nami albo jesteś wrogiem". Chciałbym, żeby Lechia miała forum takiego poziomu jak to, gdzie nie jest tak, że każdy każdego jedzie jak szmate- ale wiadomo magia internetu. Niestety wypowiadanie sie tutaj, czy też bardziej czytanie, też traci ten smak co był kiedys..
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|