Wyświetl pojedynczy post
M89
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.10.2011, 21:22
Do redakcji: CZY WAS KOMPLETNIE POWALIŁO!? Jesteście najbardziej poczytną stroną i na głównej dajecie komentarz sugerujący, że wygraliśmy szczęśliwie przy pomocy sędziego. Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie, bo jesteście stroną WISŁY KRAKÓW. Nie mówię, że macie być zaślepieni, ale uwypuklanie tego co niekorzystne na pewno dla dobra NASZEGO KLUBU nie zadziała! Szczególnie przy ostatniej atmosferze, która się od jakiegoś czasu stopniowo wytworzyła. Zmieńcie to póki ludzie z weekendów nie powracali wszyscy. Wisła w drugiej połowie była dużo lepszą drużyną i niech się cieszy ŁKS, że zagrała nonszalancko po strzeleniu drugiej bramki, bo powinno być 3, lub nawet 4-1! Nie wiem gdzie to wkleić, więc wkleję wszędzie... Jestem zażenowany Waszą postawą. Nie oczekuję, że na to odpiszecie, bo w obliczu tego co ostatnio dzieje się w mediach ŻADNE argumenty mnie nie przekonają. Walicie mega samobója do bramki Wisełki.

EDIT: @crux.a (poniżej): dobrze napisałeś - media stołeczne. Więc w mediach stołecznych niech sobie tak piszą i również mnie to cieszy, ale to że tak się pisze na naszej stronie nie mieści mi się we łbie. Bo będąc non stop potulnymi obiektywnymi barankami tracimy swoją DUMĘ i wychowujemy w tym duchu kolejne pokolenia młodych Wiślaków!
Ostatnio edytowane przez M89 : 23.10.2011 o godz. 21:41.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
Odpowiedz cytując