Sam osobiście byłem przeciwny 4-4-2 ale przy kontuzjach Meliksona, Małeckiego i słabej dyspozycji Kirma, lepiej niech gra Bułgar zamiast Słoweńca.
Nie wiem w jakiej formie fizycznej jest Genkov ale zakładam że jest już gotowy to gry.
Gargułę ustawić po lewej stronie tak jak grał często w Bełchatowie.
