Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2826
Stary 23.10.2011, 21:06
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Hmm...

Przeczytaj ten post ponownie. I jeszcze raz. A potem ponownie. Jeśli nie uważasz, że jest obraźliwy dla adresata - to nie mamy o czym dyskutować.

BTW: i zarobiłeś kolejny punkcik do globalnej puli. Brakuje jednego do pauzowania. Za przekręcanie nicków 1 pkt karny - z urzędu.

PS. Tarantula: nikt nie kasował twojego posta, nie ma po nim śladu. Może coś na łączach, może nie wysłałeś posta. Nie wiem.

Nie, nie uwazam. Jeśli judasz poczuje sie obrażony "pasozydkiem" to się ciesze bo skoro ty to zrozumiałeś to oni też powinni. A może obrazilem kogos tym ze wypomniałem jego propozycje sprzedazy Patryka.M do judaszy? Czyż to nie jest chore?

poza tym to nie moja wina ze masz jakis bzdurny nick.

Załóż lepiej forum brazylijskie bo tutaj tylko mieszasz i nic poza tym.

Jesli jestes taki skrupulatny to prosze trzymaj sie tego i zacznij innym dawac upomnienia i bany... bo jesli to tylko kolejna prowizorka to dodam ze załosna.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 23.10.2011 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując