ToTylkoJa napisał(a):

|
Ręka Żewłakowa wywołuje kontrowersje. A ręka piłkarza Wisły w polu karnym też była i nikt nic o niej nigdzie nie wspomina (pierwsza połowa meczu).
|
własnie o to chodzi ze wszędzie o niej mówią i nie tylko o ręce o spalonym o meczu z jaga. to ze mamy chujowych sędziów, ze pzpn nie potrafi ich wyszkolić nikogo nie obchodzi to wina Wisły.