Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 23.10.2011, 20:50
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Ręka Żewłakowa wywołuje kontrowersje. A ręka piłkarza Wisły w polu karnym też była i nikt nic o niej nigdzie nie wspomina (pierwsza połowa meczu).
własnie o to chodzi ze wszędzie o niej mówią i nie tylko o ręce o spalonym o meczu z jaga. to ze mamy chujowych sędziów, ze pzpn nie potrafi ich wyszkolić nikogo nie obchodzi to wina Wisły.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując