Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17155
Stary 23.10.2011, 20:33
Ale fajnie jest jak szuka się spisków, co nie? Jak za każdym razem wymyśla się teorie o przekupionych sędziach i dziwnych zbiegach okoliczności. Co wam to przypomina? Bo mi rok 2006 i negowanie mistrzostwa Legii
Odpowiedz cytując