ToTylkoJa napisał(a):

O ręce Żewłaka też mówili, że karnego nie było. Więc o co kaman?
A w analizie mówili, że Żewłak nie miał szansy uniknąć zagrania piłki ręką i że nawet chciał do tego nie dopuścić.
|
o nic nie kaman. Wygraliście zasłużenie ten mecz. Najwyżej może chodzic o to, żeby nareszcie gerontokraci z UEFA czy FIFA zdecydowali sie na wprowadzenie analizy video. Byloby dla wszystkich sumarycznie lepiej