Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 23.10.2011, 20:28
O ręce Żewłaka też mówili, że karnego nie było. Więc o co kaman?

A w analizie mówili, że Żewłak nie miał szansy uniknąć zagrania piłki ręką i że nawet chciał do tego nie dopuścić.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 23.10.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując