ToTylkoJa napisał(a):

hehe czytam fora różnych klubów i wszędzie kibice jadą po Wiśle równo, odnośnie pomocy sędziów
|
No, najdrozej nas kosztowało przekupienie Szweda przed Fulham, Lyczmanski duzo nie wziął, dzisiaj Małek zadowolił się 300 metrami kabla dwużyłowego z magazynów Telefoniki i wycieczką z Kraktelem dookoła Mazowsza.