Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17150
Stary 23.10.2011, 20:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No widzisz co to znaczy siła mediów. Szkoda że tak waszych "grzechów" media z Warszawy nie chcą widzieć. Bo cóż to znaczy ręka Żewłakowa czy też faul Wawrzyniaka.
Napisałem w innym temacie - a ręka piłkarza Wisły w polu karnym w meczu z ŁKSem to co? Nikt o tym nie mówi Myślę, że tu nie o silę mediów chodzi. A jeszcze w 2006 roku wiślacy szukali spisków, jak to Legia zdobyła mistrzostwo (a tam takich kontrowersji nie było)
Odpowiedz cytując