Ogryzek napisał(a):

|
No widzisz co to znaczy siła mediów. Szkoda że tak waszych "grzechów" media z Warszawy nie chcą widzieć. Bo cóż to znaczy ręka Żewłakowa czy też faul Wawrzyniaka.
|
Napisałem w innym temacie - a ręka piłkarza Wisły w polu karnym w meczu z ŁKSem to co? Nikt o tym nie mówi

Myślę, że tu nie o silę mediów chodzi. A jeszcze w 2006 roku wiślacy szukali spisków, jak to Legia zdobyła mistrzostwo (a tam takich kontrowersji nie było)