ToTylkoJa napisał(a):

hehe czytam fora różnych klubów i wszędzie kibice jadą po Wiśle równo, odnośnie pomocy sędziów
|
No widzisz co to znaczy siła mediów. Szkoda że tak waszych "grzechów" media z Warszawy nie chcą widzieć. Bo cóż to znaczy ręka Żewłakowa czy też faul Wawrzyniaka.