Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17146
Stary 23.10.2011, 20:12
Można by z tym polemizować, bo w dobie gdy w futbol i ogólnie sport wchodziła telewizja, kontrakty reklamowe, w dobie powstawania ligi mistrzów, w dobie gdy piłkarze stawali się celebrytami w percepcji umysłowej przeciętnego kibica i piłkarza istniały dwa kluby totalnie dominujące resztę. I w związku z tym tyle fan clubów w wielu miastach Polski.

Dodatkowo są z blisko siebie położonych miast.

Termin przez zasiedzenie więc został jakby zajęty. Oczywiście można się z tym nie zgadzać, można udowadniać, że a) b) c) d) bla bla bla. Wolny kraj.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując