Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17140
Stary 23.10.2011, 19:51
Własnie w analu+ oprzekli ze karnego nie powinno być dla widzewa... że niby obronca nie mial czasu zareagowac...
nie mam wiecej pytan... dziekuje dobranoc...
Odpowiedz cytując