Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
17140
23.10.2011, 19:51
Własnie w analu+ oprzekli ze karnego nie powinno być dla widzewa... że niby obronca nie mial czasu zareagowac...
nie mam wiecej pytan... dziekuje dobranoc...
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol