murray napisał(a):

Tak z ciekawości i bez napinki.
Który mecz jest w końcu tymi derbami Polski?
Wisła-Legia
Wisła-Lech
Legia-Widzew
czy Legia-Lech?
|
Wg nomenklatury poznanskiej: Legia - Lech -> Aczkolwiek tutaj smiech

Wg nomenklatury lat 90: Legia - Widzew
Wg nomenklatury dzisiejszej: Legia - Wisła
Zreszta .......i mnie to. Widzewek 11 raz z rzedu w dupeczke :tańczy: