Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17135
Stary 23.10.2011, 19:34
murray napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości i bez napinki.
Który mecz jest w końcu tymi derbami Polski?
Wisła-Legia
Wisła-Lech
Legia-Widzew
czy Legia-Lech?
Wg nomenklatury poznanskiej: Legia - Lech -> Aczkolwiek tutaj smiech
Wg nomenklatury lat 90: Legia - Widzew
Wg nomenklatury dzisiejszej: Legia - Wisła

Zreszta .......i mnie to. Widzewek 11 raz z rzedu w dupeczke :tańczy:
Odpowiedz cytując