0 22 napisał(a):

Znam oba te teksty. Zaznaczając, że za Skorżą nie przepadam (chociaż tendencja jest zwyżkowa) to jednak aktualne wypowiedzi Maaskanta są zdecydowanie głupsze i łatwiej przypisać im znamiona pajacowania. Generalnie drugi Leo.
Derby Polski znowu dla nas
|
Wypowiedzi Maaskanta są typowe dla holenderskiego trenera. Oni ich chyba tam uczą, żeby zawsze brać ewentualne błędy i porażki na siebie a oszczędzać drużynę.
Polskim dziennikarzom to przeszkadza, bo nie można na podstawie takich komentarzy rozkręcać kolejnych afer i doszukiwać się podziałów w drużynie.
Szczerze mówiąc, mam gdzieś dobre samopoczucie pismaków. Interesuje mnie bowiem wyłącznie dobro mojej drużyny.