Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6456
Stary 23.10.2011, 19:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Otóż nie - przepychanka była o to, że Kosowski chciał o wiele więcej niż Wisła mu dawała (a i tak dostałby największy kontrakt w klubie). Potem było już jak zwykle w przypadku tego zawodnika - na imprezie opłatkowej "załatwił" sobie transfer.

Ale OK - możesz żyć w swoim świecie i twierdzić co Ci się żywnie podoba. Dziwnym trafem teraz to do nas piłkarze wracają na "emeryturę" z Cypru mimo, że jeszcze dziesięć lat temu było zupełnie na odwrót.

I dlatego - tak: to jest demagogia, bo APOEL to zupełnie inna półka finansowa niż my. Gdybyś chwilę pomyślał, to wywnioskował byś to chociażby z kasy jaką zarobili w pucharach. My marzymy o LM, a oni tam grają i zarabiają.

Pomijam już kwestię podatków...
Bez przesady. Kwoty przewinęły się potem kilka razy. Z resztą sam Kosowski to potwierdził w wywiadzie. Wisła dawała 250 k, on chciał 300. Na Cyprze grał za 300 albo 350 k. Jemu nie dali a Łobodzińskiemu tak i to bez mrugnięcia okiem
Odpowiedz cytując