flamengista napisał(a):

U Was może nie, w każdym razie tego nie śledzimy. U nas jednak były klasyczne:
i tekst wszechczasów
Co do meczu Legii z Widzewem: Widzew gra ambitnie, ale Legia gra swoje. I wreszcie ma dobrego bramkarza, czyli wszystko wraca do normalności. Póki mają Dowhania, o obsadę bramki nie muszą się specjalnie martwić.
|
Znam oba te teksty. Zaznaczając, że za Skorżą nie przepadam (chociaż tendencja jest zwyżkowa) to jednak aktualne wypowiedzi Maaskanta są zdecydowanie głupsze i łatwiej przypisać im znamiona pajacowania. Generalnie drugi Leo.
Derby Polski znowu dla nas
