Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17129
Stary 23.10.2011, 19:08
flamengista napisał(a):Wyświetl post
U Was może nie, w każdym razie tego nie śledzimy. U nas jednak były klasyczne:

i tekst wszechczasów

Co do meczu Legii z Widzewem: Widzew gra ambitnie, ale Legia gra swoje. I wreszcie ma dobrego bramkarza, czyli wszystko wraca do normalności. Póki mają Dowhania, o obsadę bramki nie muszą się specjalnie martwić.
Znam oba te teksty. Zaznaczając, że za Skorżą nie przepadam (chociaż tendencja jest zwyżkowa) to jednak aktualne wypowiedzi Maaskanta są zdecydowanie głupsze i łatwiej przypisać im znamiona pajacowania. Generalnie drugi Leo.

Derby Polski znowu dla nas
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując