Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 23.10.2011, 19:01
Weź jacula idź napij się meliski, a jak nie pomoże to łbem o ścianę. Szrot z Holandii wygrał MP, gramy w grupie LE i mamy punkt straty do lidera. Zastanów się co piszesz czasami.
Odpowiedz cytując