Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2820
Stary 23.10.2011, 18:53
Tak z ciekawości, czemu mój post z rana z nowego tematu "strefa kibica" poleciał w kosmos?

e: Pisane było z telefonu, więc może dlatego. Dzięki za odpowiedź.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 23.10.2011 o godz. 19:00.
Odpowiedz cytując