|
Bardzo ważne trzy punkty Wisły.
Sedzia sie pomylił, przykre. Pamiętam taki mecz z Zagłebiem prowadzony przez tegoż Małka kiedy dwa albo trzy razy odwoływał odgwizdane karne dla Wisły. Jedna z wielu pomyłek sędziowskich w tym miesiącu. Samobiczować się nie mam zamiaru.
Jedziemy po bandzie, mecze co trzy dni a my gramy praktycznie zmiennikami. Przypominam, że mamy puchar w tygodniu, ligę w sobotę, LE w czwartek a na końcu tego mecz z Cracovią. Dzisiejsza końcówka była nerwowa głównie spowodu zmęczenia zawodników.
Oczekiwanie, że będziemy grać pięknie, efektywnie dominować rywali z naszą sytuacją kadrową to mrzonki. Cieszmy sie, że zbieramy punkty i nie odstajemy.
Biton - król goli z niczego.
|