el Nuero napisał(a):

Żeby zamknąć już temat z Jagiellonią - raz uznali, że sędzia ich skrzywdził, zobaczymy czy po tej kolejce będą również krytykować postawę i pracę arbitra...
Lubię Jagę, w końcu to moje ziomki, ale nieraz już przez nich można się było najeść wstydu. Czy to z powodu gry (Irtysz pozdrawia), czy stylu i zachowania (nurkowanie na boisku i płacze poza nim). Szczerze życzę Jadze, by potrafiła bardziej "na klatę" brać życie.
|
Już zapomniałeś z jakimi "potęgami" odpadała Wisła? Levadia Talin i Dinamo? zapomniałeś?
Także jeśli już wypominasz to Jagiellonii to wypomnij sobie.