Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17128
Stary 23.10.2011, 18:47
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Żeby zamknąć już temat z Jagiellonią - raz uznali, że sędzia ich skrzywdził, zobaczymy czy po tej kolejce będą również krytykować postawę i pracę arbitra...

Lubię Jagę, w końcu to moje ziomki, ale nieraz już przez nich można się było najeść wstydu. Czy to z powodu gry (Irtysz pozdrawia), czy stylu i zachowania (nurkowanie na boisku i płacze poza nim). Szczerze życzę Jadze, by potrafiła bardziej "na klatę" brać życie.
Już zapomniałeś z jakimi "potęgami" odpadała Wisła? Levadia Talin i Dinamo? zapomniałeś?

Także jeśli już wypominasz to Jagiellonii to wypomnij sobie.
Ostatnio edytowane przez Aleks : 23.10.2011 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując