|
No i teraz zacznie się na całego. Jedni drugim będą wypominać błędy sędziów. Niektórzy będą tylko czekać na kolejne pomyłki arbitrów. Wszystko zmierza do tego, że PZPN chcąc pokazać swoją surową twarz zmieni miotłę w Kolegium Sędziów czy jak tam ten bordello się nazywa. A może o to chodzi panom w czerni?
|