Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17127
Stary 23.10.2011, 18:43
No i teraz zacznie się na całego. Jedni drugim będą wypominać błędy sędziów. Niektórzy będą tylko czekać na kolejne pomyłki arbitrów. Wszystko zmierza do tego, że PZPN chcąc pokazać swoją surową twarz zmieni miotłę w Kolegium Sędziów czy jak tam ten bordello się nazywa. A może o to chodzi panom w czerni?
Odpowiedz cytując