Dariook napisał(a):

|
fajnie jest miec po swojej stronie 3 punkty i ... sędziego.
|
nie chrzań głupot... sedzia nie był po stronie Wisły, tylko sie pomylił. Chyba, że jesteś drugim Dziewickim... w takim razie za takie sugestie o tym, że sędzia byl po stronie Wisły, będzie ban