Maciuś napisał(a):

Legia - Widzew 2:0, bramki strzelili mlodzi Polacy.
I stad moja uwaga do trenera Maaskanta: chlopie, jesli w przerwie zimowej zamiast mlodych i zdolnych Polakow sprowadzisz kolejny zaciag Diazow i Jaliensow to cie wywieziemy na taczce z Polski.
|
Tak, bo to Maaskant osobiście ściąga piłkarzy i wystawia kartkę z listą na Stana. Ludzie, otrząśnijcie się, gdyby Ci nasi młodzi zdolni polacy byli tak zdolni to już dawno graliby w pierwszym składzie !! Nasi młodzi wiślacy nawet nie maja, gdzie trenować w przyzwoitych warunkach.