Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6448
Stary 23.10.2011, 18:01
Aż tak mi nie zależy, żeby dowieść, czy masz rację, czy nie. Jeśli to rzeczywiście wymaga takiego "produkowania się", to znaczy, że sprawa jest bardzo skomplikowana.

Co do Kosowskiego, to bardzo słaby przykład, bo przecież po powrocie z tych wszystkich wypożyczeń grał na takim kontrakcie, jaki miał w momencie pójścia do K'lautern, który był zwyczajnie słaby, nawet jak na Wisłę. Miał dostać nowy (tekst o pampersach dotyczył starego), na który się zgodził, ale ze względu na konflikt między nim a Cupiałem do podpisania nie doszło i odszedł z Wisły. Oczywiście wiesz o tym, ale nie wspomnisz, bo nie pasuje ci to do koncepcji. No, ale zapomniałem, że rozmawiam z dyżurnym pogromcą demagogii na tym forum.

@ Ivory - masz jakieś dane dotyczące wysokości kontraktów piłkarzy APOELu? Nie mówię, że nie masz racji, ale chciałbym móc to zobaczyć na własne oczy.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.10.2011 o godz. 18:07.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując