|
Niech mi ktoś jeszcze napisze, że Legia źle robi pakując pieniądze w szkółkę. I to się wszystko zwróci kiedy część z tych piłkarzy zostanie sprzedana - a u nas patrzy się trzy mecze naprzód...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|