Wyświetl pojedynczy post
12345q
Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 23.10.2011, 17:40
Ciekawe czy teraz reporter zapyta któregoś z graczy Widzewa jak to się grało przeciwko 14 legionistom... W Lidze+Extra zapewne usłyszymy ,że karny to nie bramka. Albo i nic nie usłyszymy :/
Odpowiedz cytując