Temat
:
[11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Wyświetl pojedynczy post
12345q
Member
Od: 05.2005
Offline
#
138
23.10.2011, 17:40
Ciekawe czy teraz reporter zapyta któregoś z graczy Widzewa jak to się grało przeciwko 14 legionistom... W Lidze+Extra zapewne usłyszymy ,że karny to nie bramka. Albo i nic nie usłyszymy :/
12345q
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 12345q
Znajdź inne posty napisane przez 12345q