Ciekawe czy ktoś zapyta po meczu Widzewiaka o to, czy niemożliwe było wygranie w 11 na 14?

ps. O, ale jest od razu przypomnienie meczu ŁKS-Wisła

ps1. Ale przyznać trzeba, że rozmachem gry Legia bije nas na głowę Mam nadzieję, że im to szybko przejdzie
