Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17119
Stary 23.10.2011, 17:38
Ciekawe czy ktoś zapyta po meczu Widzewiaka o to, czy niemożliwe było wygranie w 11 na 14?
ps. O, ale jest od razu przypomnienie meczu ŁKS-Wisła
ps1. Ale przyznać trzeba, że rozmachem gry Legia bije nas na głowę Mam nadzieję, że im to szybko przejdzie
Ostatnio edytowane przez TeeS : 23.10.2011 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując