Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6446
Stary 23.10.2011, 17:29
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Podaj mi, proszę, jakieś dowody na poparcie tej tezy. Za ile kupowani są piłkarze do APOELu?

http://www.transfermarkt.de/en/ailto...ler_32860.html

Wg tych danych, najdroższy z ich piłkarzy kosztował ich 700 000 € (Ailton ściągnięty z Kopenhagi). Masa piłkarzy ściąganych jest za darmo. Jeśli masz inne, bardziej wiarygodne źródło, podaj je tutaj, albo przestań gadać pierdoły o tym, że mają droższych piłkarzy, bo ściągają ich za kwoty identyczne, jak Wisła ściąga swoich.

To, że mają lepszych, to widzieliśmy w meczu, tylko pytanie, czy to wynikało z ich umiejętności, czy z odpowiedniego ich poustawiania.
Pisałem już na ten temat w temacie, nie będę już więcej się produkował. Chcesz, to poszukaj.

EDIT: ale taka drobna wskazówka - podatki i kontrakty piłkarzy. Kosowski grał u nich wtedy, kiedy u nas nie zamierzał zarabiać "na pampersy".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.10.2011 o godz. 17:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując