Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6445
Stary 23.10.2011, 17:12
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mnie chodziło o to, że niby nie mają dużo lepszych i droższych piłkarzy. Otóż - maja dużo droższych i dużo lepszych
Podaj mi, proszę, jakieś dowody na poparcie tej tezy. Za ile kupowani są piłkarze do APOELu?

http://www.transfermarkt.de/en/ailto...ler_32860.html

Wg tych danych, najdroższy z ich piłkarzy kosztował ich 700 000 € (Ailton ściągnięty z Kopenhagi). Masa piłkarzy ściąganych jest za darmo. Jeśli masz inne, bardziej wiarygodne źródło, podaj je tutaj, albo przestań gadać pierdoły o tym, że mają droższych piłkarzy, bo ściągają ich za kwoty identyczne, jak Wisła ściąga swoich.

To, że mają lepszych, to widzieliśmy w meczu, tylko pytanie, czy to wynikało z ich umiejętności, czy z odpowiedniego ich poustawiania.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 23.10.2011 o godz. 17:15.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując