wolfy napisał(a):

Mnie chodziło o to, że niby nie mają dużo lepszych i droższych piłkarzy. Otóż - maja dużo droższych i dużo lepszych
|
Podaj mi, proszę, jakieś dowody na poparcie tej tezy. Za ile kupowani są piłkarze do APOELu?
http://www.transfermarkt.de/en/ailto...ler_32860.html
Wg tych danych, najdroższy z ich piłkarzy kosztował ich 700 000 € (Ailton ściągnięty z Kopenhagi). Masa piłkarzy ściąganych jest za darmo. Jeśli masz inne, bardziej wiarygodne źródło, podaj je tutaj, albo przestań gadać pierdoły o tym, że mają droższych piłkarzy, bo ściągają ich za kwoty identyczne, jak Wisła ściąga swoich.
To, że mają lepszych, to widzieliśmy w meczu, tylko pytanie, czy to wynikało z ich umiejętności, czy z odpowiedniego ich poustawiania.