Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6442
Stary 23.10.2011, 16:48
Filippo napisał(a):Wyświetl post
Nie pisze posta w kontekscie czy Apoel był druzyna do ogrania czy nie, postaraj sie czytac ze zrozumieniem. Pisze w jezyku polskim, nie arabskim, metafor tez nie uzyłem. Zadaje proste pytanie, czy Maaskant potrafi zbudować druzynę? I pod tym kątem stawiam Apoel jako wzor do nasladowania.

Nie pisze na tym forum tysięcy postów, wez sprawdz mądralo co napisałem po wylosowaniu Apoelu nim nas wyeliminował i awansował do grupy zanim zaczniesz prawic swoje mądrosci.
Mnie chodziło o to, że niby nie mają dużo lepszych i droższych piłkarzy. Otóż - maja dużo droższych i dużo lepszych
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując