Filippo napisał(a):

Nie pisze posta w kontekscie czy Apoel był druzyna do ogrania czy nie, postaraj sie czytac ze zrozumieniem. Pisze w jezyku polskim, nie arabskim, metafor tez nie uzyłem. Zadaje proste pytanie, czy Maaskant potrafi zbudować druzynę? I pod tym kątem stawiam Apoel jako wzor do nasladowania.
Nie pisze na tym forum tysięcy postów, wez sprawdz mądralo co napisałem po wylosowaniu Apoelu nim nas wyeliminował i awansował do grupy zanim zaczniesz prawic swoje mądrosci.
|
Mnie chodziło o to, że niby nie mają dużo lepszych i droższych piłkarzy. Otóż - maja dużo droższych i dużo lepszych
