legol napisał(a):

|
Jeszcze jedno... Jak się ogląda transmisje analu+ to aż ręce opadają. Ja rozumiem że można mieć własne sympatie, ale bez jaj. Posłuchajcie sobie komentarza przy golach. Jak strzelił ŁKS to orgazm, jak Wisła to prawie płacz dało się słyszeć. I te wywiady po meczu w stylu: Jak się grało przeciwko 14 Wiślakom? Jednak poziom innych lig odbiega nie tylko poziomem piłkarskim ale i transmisji i komentantorów...
|
Ja takiego wrażenia nie odniosłem jeżeli chodzi o komentarze przy bramkach,także bez atu

.....Pytanie o "14" zadane było przez świezo upieczonego reportera Dziewickiego,byłego zawodnika Poloni Warszwa,wiec nie ma sie co dziwic,ale czy poniekąd było nawet trafne w zaistniałej w trakcie meczu sytuacji...?