Mam pytanko odnosnie jakiejs kary ktora dostalem od flegamisty czy jakos tak ... ponownie!
Gdzie ja kogos w tym poście obraziłem ?
This infraction is worth 5 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.
Original Post:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho....php?p=1179064
Cytat: Oj chlopie lecz sie! A Skorza wygral z Barcelona , ktora wygrala LM... No i co z tego?
Nie kumasz , nie pisz.
A to przypadkiem nie ty chciales sprzedac Patryka do pasozydkow? Hehe
Ps: za L.Franczaka sukcesow nie bylo...
Proszę o uzasadnienie tej decyzji, bo wiadomo jeśli słusznie to sie z tym zgodzę ale nie wydaje mi sie zeby były ku temu podstawy.
Chyba on sie na mnie uwalił...