Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2819
Stary 23.10.2011, 16:29
Mam pytanko odnosnie jakiejs kary ktora dostalem od flegamisty czy jakos tak ... ponownie!

Gdzie ja kogos w tym poście obraziłem ?

This infraction is worth 5 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho....php?p=1179064

Cytat: Oj chlopie lecz sie! A Skorza wygral z Barcelona , ktora wygrala LM... No i co z tego?
Nie kumasz , nie pisz.
A to przypadkiem nie ty chciales sprzedac Patryka do pasozydkow? Hehe

Ps: za L.Franczaka sukcesow nie bylo...


Proszę o uzasadnienie tej decyzji, bo wiadomo jeśli słusznie to sie z tym zgodzę ale nie wydaje mi sie zeby były ku temu podstawy.
Chyba on sie na mnie uwalił...
Odpowiedz cytując