Filippo napisał(a):

|
APOEL wcale nie miał lepszych i drozszych piłkarzy(...)
|
Dam Ci radę - nie wiesz, to sprawdź zanim jakieś kompletne bzdury napiszesz. Można się pomylić, ale tu już ostro pojechałeś
Spóźniłeś się, bo odkąd APOEL zaczął dokazywać w fazie grupowej LM linia że "byli do ogrania" troszkę podupadła
