|
Chciałbym,aby zimowe okienko transferowe skończyło się sprowadzeniem 2-3 dobrych i perspektywicznych Polaków.
Rafał Janicki (Lechia Gdańśk) - prawa bądź środek obrony
Łukasz Zejdler (Banik Ostrawa) - lewy obrońca
Jakub Świerczok (Polonia Bytom) - napastnik
Niestety obawiam się,że sztab szkoleniowy zadowoli się obecną obroną z Lameyem,Jaliensem i Diazem na czele;/ do tego wątpie aby wykupiono Bitona na koniec sezonu,jeżeli kosztuje ponad mlion euro...
|