Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 23.10.2011, 16:20
legol napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno... Jak się ogląda transmisje analu+ to aż ręce opadają. Ja rozumiem że można mieć własne sympatie, ale bez jaj. Posłuchajcie sobie komentarza przy golach. Jak strzelił ŁKS to orgazm, jak Wisła to prawie płacz dało się słyszeć. I te wywiady po meczu w stylu: Jak się grało przeciwko 14 Wiślakom? Jednak poziom innych lig odbiega nie tylko poziomem piłkarskim ale i transmisji i komentantorów...
Nie mają po prostu na tyle ekip żeby relacjonować wszystkie mecze na żywo na takim samym wysokim poziomie, przez co te mecze o wcześniejszych porach (jak nasz dziś) są gorzej obsługiwane. Te pytania do gościa z ŁKS-u żałosne, zresztą do Wilka też, jakby nie mogli czegoś ciekawe wymyślić, przecież wszyscy widzieli że nie było spalonego to po co jeszcze pytać o to piłkarzy? Westfal (komentował z Mielcarskim) też się nie nadaje, rzucili chłopa do komentatorki a to przecież reporter i widać że nawijka przez 90 minut to nie jego specjalność.
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując